O nas

O nas

CHIK 850x300


Chłodnictwo & Klimatyzacja to ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. W czasopiśmie przekazujemy praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Szeroka tematyka oraz specjalistyczne cykle tematyczne takie jak:

  • klimatyzacja obiektów Data Center,
  • równoważenie i armatura hydrauliczna instalacji klimatyzacyjnych,
  • montaż i eksploatacja systemów typu VRF,
  • uszkodzenia i diagnostyka urządzeń chłodniczych itp.

 

pozwalają czytelnikom znaleźć w każdym wydaniu interesujący dla niego materiał.

 

Poprzez zestawienia i przeglądy doradzamy w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych. Oprócz materiałów o charakterze technicznym, w miesięczniku można znaleźć materiały publicystyczne i wywiady, relacje ze spotkań firmowych oraz targów.

 

Redakcja czasopisma przygotowuje również wydania specjalne, które skoncentrowane są na wyselekcjonowanej tematyce (instalacje HVACR w hotelach, pompy ciepła, transport chłodniczy, termografia) oraz katalogi: Klimatyzatory typu split – przegląd oraz Ogólnopolski teleadresowy katalog branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Od 2002 r. jesteśmy również organizatorem corocznej Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej – Chłodnictwo i klimatyzacja w Polsce – Nowe trendy rozwoju.

 

Pismo adresowane jest do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych.

 

Dla wszystkich chętnych z branży HVAC proponujemy również bezpłatny cotygodniowy newsletter poświęcony nowościom technicznym, wydarzeniom, a także ciekawym artykułom z naszego archiwum. Zapisz się już dziś na stronie: www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl Życzymy ciekawej lektury Redakcja Chłodnictwo & Klimatyzacja.

Prenumerata 2022-baner-779x447

Logowanie

nowy wydawca2

em

em